ایران فقط عصایش را بلند کرده ترامپ جا زده

قطعا وقتی آقای ترامپ تصمیم می گرفت دستور ترور شهید سلیمانی را صادر کند باور نداشت که چه شرایطی در انتظار وی خواهد بود، البته برخی تحلیلگران باور دارند آقای ترامپ زمان صادر کردن چنین دستوری در حالت نرمال نبوده و مست بوده….

قطعا وقتی آقای ترامپ تصمیم می گرفت دستور ترور شهید سلیمانی را صادر کند باور نداشت که چه شرایطی در انتظار وی خواهد بود، البته برخی تحلیلگران باور دارند آقای ترامپ زمان صادر کردن چنین دستوری در حالت نرمال نبوده و مست بوده.

ما در تاریخ خودمان هم چنین شرایطی را داریم زمانی که مشاوران ناصر الدین شاه می خواستند از او دستور ترور امیر کبیر را بگیرند و منتظر شدند وی مست باشد تا امضا را از او بگیرند و تا وقتی که وی از مستی بیدار شد کار را تمام کرده بودند.

با توجه به سوابق قلدری آمریکایی ها پس ا جنگ جهانی دوم تا به حال هیچ کشوری جرئت نداشته که رسما به پایگاه ای که نیروهای آمریکایی در ان مستقر می باشند حمله کند، و طبیعتا آمریکایی ها تصور داشتند که با رفتار قلدر معابانه خود خواهند توانست ایرانی ها را بترسانند تا واکنش نشان ندهند.

البته بماند که برخی هم واقعا از واکنش آمریکا ترسیده بودند و باور داشتند که اگر سربازان آمریکایی کشته شوند، ترامپ ایران را زیر و رو خواهد کرد.Read Previous

ارجاع به پرونده “سها مرتضائی” ، فعال دانشجویی ، به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران

Read Next

فریبکاری قطر ایران یک بار همچنان ادامه دارد

Leave a Reply

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *